fbpx

Konferencja Leki i suplementacja w ciąży

Apteczne Wyzwania: Wirtualna konferencja

Program

19:00

Otwarcie konferencji

mgr farm. Paweł Konrad Tuszyński – Dyrektor ds. Naukowych 3PG

19:05

Wykład 1: Suplementacja w ciąży w świetle aktualnych badań i wytycznych

Co zawierają dostępne suplementy dla ciężarnych i jakie znaczenie ma suplementacja poszczególnymi składnikami? Niedobory jakich składników mineralnych i witamin są najczęstsze? Co warto rekomendować pacjentkom przed i w trakcie ciąży? Na te i inne pytania odpowie bromatolog z Zakładu Bromatologii Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

dr hab. n. farm. Paweł Paśko

19:45

Suplementacja i suplementy w ciąży: Q&A

Sesja pytań i odpowiedzi.
 
dr hab. n. farm. Paweł Paśko

20:00

Wykład 2. Bezpieczeństwo stosowania leków w ciąży

Na jakie właściwości substancji leczniczej zwrócić uwagę rekomendując lek kobiecie w ciąży? Jak zmienia się farmakokinetyka leków w tym okresie? Jakie leki bez recepty można bezpiecznie rekomendować w świetle aktualnych danych naukowych? Tematy te przybliży kierownik Zakładu Farmakologii Klinicznej Katedry Farmakologii Wydziału Lekarskiego  UJ CM w Krakowie.
 
dr hab. n. med. Jarosław Woroń

20.45

Leki w ciąży: Q&A

Sesja pytań i odpowiedzi.
 
dr hab. n. med. Jarosław Woroń

Rejestracja

Prelegenci

Partnerzy konferencji

Partnerzy, media i organizacje wspierające

Organizator

Najczęściej zadawane pytania

Pokój zostanie otwarty dopiero o 18:00. Jeśli przed tą godziną widzisz plansze z nazwą i datą webinaru – wszystko w porządku, poczekaj na start spotkania.

Jeśli po 18:00 nadal widzisz tylko planszę z nazwą i datą webinaru, problem może wynikać z nieaktualnej wersji przeglądarki internetowej lub zbyt wolnego internetu. Odśwież stronę – jeśli to nie pomoże to otwórz link do spotkania w innej przeglądarce.

Jeśli widzisz prelegenta i prezentację, a mimo to nie słyszysz dźwięku, to kliknij TUTAJ. Znajdziesz tam wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Problemy braku dźwięku najczęściej rozwiązują następujące działania:

  • odświeżenie strony,
  • sprawdzenie ustawienia dźwięku na komputerze/telefonie i jego włączenie/odblokowanie,
  • otwarcie linku do webinarium w innej przeglądarce i upewnienie się, że jest to najnowsza wersja (zalecana przeglądarka to Chrome lub Mozilla),
  • sprawdzenie swojego połączenie z internetem (wymagane to min. 1 Mbps)
  • upewnienie się, że masz pozamykane inne programy/aplikacje.

Po zapisie na wirtualną konferencją otrzymałeś automatyczną wiadomość z linkiem do spotkania. Jeśli nie możesz znaleźć maila, otrzymasz link w dniu wirtualnej konferencji rano oraz na 15 min przed jej rozpoczęciem. W dniu konferencji po prostu kliknij link kierujący do wirtualnego pokoju, wpisz swoje imię i dołączysz do konferencji. Zrób to najlepiej 5-10 min przed rozpoczęciem spotkania. Pamiętaj, że ilość miejsc jest organiczna i o udziale decyduje kolejność dołączenia. 

Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie – tablet, telefon lub komputer. Jeśli korzystasz z komputera, upewnij się, że masz włączony dźwięk lub słuchawki.

Tak, ilość miejsc na wirtualne konferencje jest limitowana. Zapis jest równoznaczny z chęcią otrzymania linka dostępu – może się zdarzyć, że dane spotkanie wzbudzi duże zainteresowanie i nie wszyscy uczestnicy będą mogli dołaczyć. Dlatego polecamy kliknąć w link kierujący do webinarium na 10 min przed rozpoczęciem konferencji.

Nie, nie będzie możliwości późniejszego obejrzenia nagrania z konferencji. Zależy nam na interakcji, dlatego ważną częścią spotkania jest sesja pytań i odpowiedzi, która wymaga obecności w czasie rzeczywistym.

Nie, nie za udział w kursie nie będą przyznawane punkty edukacyjne. Zapewniamy jednak świetną dawkę wiedzy.

Tak, udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.