fbpx

Pacjent z COVID-19 i long COVID-19 – co polecić?

Apteczne Wyzwania: dedykowana edycja wirtualnej konferencji

Program

19:00

Wykład 1: COVID-19 i long COVID-19 – kluczowe informacje dla praktyki Farmaceutycznej

dr hab. n. med Ernest Kuchar – specjalista chorób zakaźnych, wakcynolog

19:45

Q&A 1

Sesja pytań i odpowiedzi 

dr hab. n. med. Ernest Kuchar

19:45 - 20:00

Prezentacja produktowa: UNIBEN – szybko trafia w ból gardła

Katarzyna Labocha – Product Manager OTC

20:00

Wykład 2: COVID-19 i long COVID-19 – przegląd skutecznych preparatów, które można rekomendować

dr n. farm. Karolina Matyjaszczyk-Gwarda – redaktor w 3PG

20:45

Q&A 2

Sesja pytań i odpowiedzi

dr n. farm. Karolina Matyjaszczyk-Gwarda – redaktor w 3PG

Rejestracja

Prelegenci

Specjalista chorób zakaźnych, pediatra, wakcynolog i lekarz medycyny sportowej. Adiunkt i kierownik Kliniki Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjnym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prezes Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.

Redaktor w 3PG, współautor licznych podręczników dla farmaceutów wydawanych nakładem Wydawnictwa Farmaceutycznego. Autorka i współautorka wielu artykułów publikowanych w renomowanych czasopismach naukowych. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych oraz farmakokinetycznych nowych związków chemicznych – potencjalnych leków.

ORGANIZATORZY

Najczęściej zadawane pytania

Pokój zostanie otwarty dopiero o 18:00. Jeśli przed tą godziną widzisz plansze z nazwą i datą webinaru – wszystko w porządku, poczekaj na start spotkania.

Jeśli po 18:00 nadal widzisz tylko planszę z nazwą i datą webinaru, problem może wynikać z nieaktualnej wersji przeglądarki internetowej lub zbyt wolnego internetu. Odśwież stronę – jeśli to nie pomoże to otwórz link do spotkania w innej przeglądarce.

Jeśli widzisz prelegenta i prezentację, a mimo to nie słyszysz dźwięku, to kliknij TUTAJ. Znajdziesz tam wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Problemy braku dźwięku najczęściej rozwiązują następujące działania:

  • odświeżenie strony,
  • sprawdzenie ustawienia dźwięku na komputerze/telefonie i jego włączenie/odblokowanie,
  • otwarcie linku do webinarium w innej przeglądarce i upewnienie się, że jest to najnowsza wersja (zalecana przeglądarka to Chrome lub Mozilla),
  • sprawdzenie swojego połączenie z internetem (wymagane to min. 1 Mbps)
  • upewnienie się, że masz pozamykane inne programy/aplikacje.

Po zapisie na wirtualną konferencją otrzymałeś automatyczną wiadomość z linkiem do spotkania. Jeśli nie możesz znaleźć maila, otrzymasz link w dniu wirtualnej konferencji rano oraz na 15 min przed jej rozpoczęciem. W dniu konferencji po prostu kliknij link kierujący do wirtualnego pokoju, wpisz swoje imię i dołączysz do konferencji. Zrób to najlepiej 5-10 min przed rozpoczęciem spotkania. Pamiętaj, że ilość miejsc jest organiczna i o udziale decyduje kolejność dołączenia. 

Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie – tablet, telefon lub komputer. Jeśli korzystasz z komputera, upewnij się, że masz włączony dźwięk lub słuchawki.

Tak, ilość miejsc na wirtualne konferencje jest limitowana. Zapis jest równoznaczny z chęcią otrzymania linka dostępu – może się zdarzyć, że dane spotkanie wzbudzi duże zainteresowanie i nie wszyscy uczestnicy będą mogli dołaczyć. Dlatego polecamy kliknąć w link kierujący do webinarium na 10 min przed rozpoczęciem konferencji.

Nie, nie będzie możliwości późniejszego obejrzenia nagrania z konferencji. Zależy nam na interakcji, dlatego ważną częścią spotkania jest sesja pytań i odpowiedzi, która wymaga obecności w czasie rzeczywistym.

Nie, nie za udział w kursie nie będą przyznawane punkty edukacyjne. Zapewniamy jednak świetną dawkę wiedzy.

Tak, udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.